Surowa sałatka z worka kabinowego, szok składników odżywczych i przeciwutleniaczy

Częściej spożywa się gotowane lub przygotowane kapusty w puszkach. Opcja jedzenia ich na surowo może wzbogacić sałatki i w rzeczywistości jest to najzdrowszy sposób na wykorzystanie ich właściwości i składników odżywczych.

Istnieje wiele odmian kapusty do wyboru i ogólnie, można je uzyskać przez cały rok, chociaż są one specyficzne dla zimnych miesięcy i dlatego częściej spożywa się je gotowane, w zupy lub gulasze.

Kapusta jest jedną z kapusty, które możesz znać najlepiej spożywać na surowo, cienko pokrojoną, w sałatkach. Ale istnieje wiele innych pysznych odmian i przepisów, dzięki czemu można nadać potrawom gładki smak i chrupiącą konsystencję.

Kapusta bardzo dobrze łączy się z różnymi sosami i sosami, również z nasionami. Na przykład, można zrobić aliño z oleju lnianego, bogate w Omega 3, i tosty lub mielone siemię lniane. Inną opcją jest doprawić je gumą, na bazie nasion sezamu, zastępując sól i rozprzestrzeniać się, aby dać więcej tekstury, niektóre orzechy, lub dać gorzki smak, niektóre suszone owoce.

 

Dodaj komentarz