Dłuższe, grubsze rzęsy z aloesem

Długie rzęsy stały się modne ponownie, poszerzając wygląd i dać piękną ramkę do oczu. Ale nie mają żadnego zdrowia w urodzie, można spróbować tego naturalnego leczenia z Aloe vera.

Aloes jest już dobrze znany ze swoich właściwości i korzyści dla skóry. Teraz dodaje zdolność do upiększyć rzęsy naturalnie, bez konieczności wpadnięcia w toksycznych produktów, które w dłuższej perspektywie szkody rzęsy i umieścić swoje zdrowie rzęs na ryzyko.

Wśród znanych właściwości aloesu jest jego zdolność do czyszczenia nadmiaru smaru i brudu, jest bakteriobójczy i fungicyd. Jest bogaty w witaminy i minerały, i ma 19 rodzajów aminokwasów, które są odpowiedzialne za zdrowy i silny wzrost włosów, podczas nawilżania lub odżywienia mieszków włosowych.

Aby osiągnąć długie i grube rzęsy, które wyglądają zdrowo, konieczne będzie stosowanie maski aloesu każdej nocy, przed snem, aby nie powodować dyskomfortu w wzroku.

Jak zrobić tusz do rzęs Aloe vera do rzęs
Przygotowanie tej maski jest bardzo proste, to tylko kwestia umieszczenia kawałków bez skorupy liści aloesu wewnątrz blendera z odrobiną oleju rycynowego. Składniki są następnie przetwarzane do czasu, aż pozostała jednolita mieszanina.

Jeśli masz wątpliwości, jak wyodrębnić użyteczną część Aloe vera, możesz obejrzeć ten krótki film:

Nakładanie maski odbywa się za pomocą bardzo czystej szczotki do rzęs lub izopo, od korzenia do końcówek, tak jakby umieszczałeś tusz do rzęs.

Możesz zrobić delikatny masaż rzęs, aby pomóc maski przeniknąć i stymulować krążenie, upewniając się, że nie wchodzi do oczu. Po 20 minutach usuń wszelkie nadwyżki pozostawione wodą.

Dzięki temu zabiegowi po kilku tygodniach, gdy włosy zostaną odnowione, osiągniesz silniejsze rzęsy i urzekający wygląd.

 

Dodaj komentarz