10 ćwiczeń, które naprawiają postawę i łagodzą ból pleców

Chcesz naprawić swoją postawę? Jeśli upadniesz na komputerze lub smartfonie na pewien czas, spowoduje to ból szyi, pleców i ramion. Dziś zła postawa stała się poważnym problemem.

Kiedy jesteś stale pod wpływem stresu, śpisz w niewygodnych lub z nadwagą pozycjach, możesz wywierać niepotrzebny nacisk na mięśnie i stawy. Im więcej używasz rzeczy, które pogarszają twoją postawę, tym trudniej będzie złamać nawyk. Niestety, to powoduje uszkodzenie obszarów ciała, które nie będą manifestować dopiero później.

Piszczenie jest nie tylko straszne dla poczucia własnej wartości, to straszne dla twojego ciała. Ludzie, którzy przeczucie często mają słabą masę mięśni brzucha, co powoduje, że ich brzuch puchnąć więcej niż powinno.

OTO TYLKO KILKA Z PROBLEMÓW, KTÓRE MOGĄ BYĆ SPOWODOWANE PRZEZ STALE SNNCHING:
Przewlekłe bóle głowy
Sztywność szyi, pleców i ramion.
Przytłaczające zmęczenie stresem
Urazy pleców
Problemy z kolanami, biodrami i stopami.
Atrofia mięśni
Oddychaniem
Skompresowane nerwy lub zaciskane tarcze
Powikłania trawienne
Problemy z krążeniem
Ogólny dyskomfort stawów
Rwa kulszowa
Krzywizna kręgosłupa
DZIESIĘĆ SPOSOBÓW NA NAPRAWĘ POSTAWY
Próba naprawienia postawy wymaga opracowania nowej rutyny. Jeśli odkryjesz, że ciągle narzekasz na plecy i szyję, to wiesz, że powinieneś zmienić sposób, w jaki się czujesz. Kiedy zaczniesz rozwijać zdrowszy sposób na położenie ciała, nie będzie to łatwe.

Twoje ciało będzie walczyć z nową postawą i doświadczysz niewielkiego dyskomfortu. Problem polega na tym, że aktywujesz mięśnie, których nie używałeś od jakiegoś czasu i które są słabe. Na szczęście, jak czujesz się i rozwijać zdrowe rutynowe zmiany, mięśnie te wzmocni.

Nie poddawaj się przedwcześnie, ponieważ cierpliwość jest kluczem. Aby rozpocząć proces zmiany, bądź wysoki. Jeśli czuje, że wraca do swoich starych nawyków pogardy, to musi wstać i zamknąć oczy.

Stań tam ładnie i wysoko i poczuj prostowanie kolumny. Teraz, stojąc w pozycji pionowej nie rozwiąże problemów, więc oto dziesięć ćwiczeń, które naprawią twoją postawę i pomogą Ci w ogóle.

1. PECTORAL BALL SMASH
Cios kuli piersiowej rozluźni wszystkie napięte mięśnie w klatce piersiowej. Można również użyć manewru wyzwalania punktu, aby towarzyszyć temu odcinekowi.

• Umieść piłkę przed sobą i oprzyj się o ścianę.

• Poruszaj się, aż znajdziesz miejsce, które jest trochę niewygodne do gry. Oznacza to ból mięśni, które muszą pracować. Teraz przesuń piłkę po tym obszarze przez około 30 sekund. Znalazłeś punkt aktywacji, który pomoże uwolnić napięcie w okolicy.
• Keep toczenia piłkę, znalezienie więcej ból punktów spustowych. Zrób to, aż poczujesz, że masz wszystkie bolesne obszary pokryte.

 

Dodaj komentarz